Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który oferuje tkani dziecięce to dochodowy pomysł na biznes?

Właśnie ten elaborat ma pokazać, iż każdy interes odpowiednio zaplanowany może przynieść zarobek jego właścicielom. Po pierwsze należy podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie podobny asortyment. W przedstawionym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Dlatego odradzam opieranie biznesu jedynie o sprzedaż w Internecie. Dużo ludzi zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy określić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych dwóch latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po okresie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa danina dla ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w przeglądarce internetowej. Specjalnie już pominąłem stworzenie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i można go pominąć w miesięcznym bilansie kosztów. Wracający do promocji strony w Internecie. Trzeba określić frazy do promocji. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep internetowy opłata za miesiąc to wydatek od 120 do 220 zł. Tego rodzaju fraz powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy zapłacimy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego dochodzą pozostałe wydatki związane z reklamą. Należą do nich również marketing szeptany, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: tkaniny dziecięce sklep internetowy nie pojawią się z dnia na dzień. Dlatego w początkowej fazie należy pomyśleć o innym kanale sprzedaży oferowanych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub inne serwisy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty związane jest kolejnymi kosztami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie pojedynczego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od wybranych opcji promocji. Więc każdy sam jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość