Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona nieustannie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory kłopot z moją stroną internetową. Od dłuższego okresu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona działa bez przerwy od ponad dekady w Internecie. Rzecz jasna raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na frazę dentysta Radom była w czołówce wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co jestem w stanie zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one stare i przekazywały znaczną moc domenie. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja strona spada w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po paru miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samemu pozycjonować swoją stronę, ale tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości