W jaki sposób wybrać alarmy do mieszkania?

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

W jaki sposób wybrać alarmy do mieszkania?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 12:34

Dzień dobry. Tworzę właśnie swoje pierwsze miejsce zamieszkania. Jestem na etapie wyboru mebli itd. Mimo to cały czas chodzi mi po głowie zainstalowanie alarmu. Nie wiem jednakże czy to ma sens. Otóż mieszkanie usytuowane jest na parterze stąd moje bojaźnie i ochota zabezpieczenia. Mam obszerny taras, który bez problemu jest dostępny dla ewentualnych włamywaczy. Ponadto wielokrotnie wyjeżdżam i sporadycznie bywam w domu, wobec tego także martwię się o własne mieszkanko. Czy alarm jest, wobec tego imponującym rozwiązaniem? Proszę o wsparcie.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak wybrać alarmy do mieszkania?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 12:42

Dzień dobry. Ja także mam mieszkanie znajdujące się na najniższej kondygnacji. Poszukiwane przeze mnie rozstrzygnięcia w postaci rolet i różnych zabezpieczeń nie satysfakcjonowały mnie w pełni, w takim razie zdecydowałam się na alarm. Teraz, kiedy nie ma mnie w domu jestem spokojna oraz nie muszę się niepokoić. Wystarczy wpaść choćby na alarmy http://trans-sat.pl - występują w wielu wersjach, właśnie dlatego najporządniej poradź się eksperta jaki model sprawdzi się w Twoim wypadku najbardziej. Osobiście jednak polecam przeznaczenie takiego rozwiązania, gdyż zwiększa bezpieczeństwo.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości