Opieka Niemcy, płace i warunki pracy w Niemczech

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, płace i warunki pracy w Niemczech

Postautor: annasowa90 » 24 paź 2016, 13:00

Witam, wielokrotnie spotkać się wolno w sieci z ofertami pracy, które dotyczą opieki osób starszych w Niemczech. Coraz to częściej sama mocno zastanawiam się nad podjęciem takiej posady. Niemniej jednak nie wiem czego wolno się spodziewać. Obawiam się odrobinę wyjazdu za granicę, bo nie znam przyzwoicie języka niemieckiego. Mimo to słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii osób, które korzystały z ofert pracy jako opieka Niemcy. Jak mówią taka praca ma wiele atutów, jeżeli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszelkie posty z odpowiedziami.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Opieka Niemcy, zarobki i warunki miejsc pracy w Niemczech

Postautor: krzysiekfila » 24 paź 2016, 13:11

Hej! To prawda, że bardzo często słucha się o korzystnych opiniach wyjazdu do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz bardziej rozwinięta oraz szuka się pracobiorców - sama miałam szansę pracować przez trzy lata, a dziś przygotowuje się do kolejnego wyjazdu. Nie powinnaś się obawiać niczego, kiedy korzystasz z pewnej agencji. Stale możesz zwrócić się do nich o wsparcie. Praca ta przynosi dużo korzyści bowiem masz prawo uzyskać doświadczenie, zapoznać fajne miejsca, a przede wszystkim nauczyć się języka. W wolnym czasie możesz także pozwiedzać. Jeśli zdecydujesz się to przekonasz się o tym samodzielnie.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości