Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Rozmowy na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, posiadam pewien kłopot z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedno z słów kluczowych Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony codziennie buduje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania linków nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla innych haseł nie mam takiego kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres domeny i interesującą cię frazę. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz linki do strony, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki posiadają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje domeny mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia usunięte linki, a raz nie. Jak pragniesz ustabilizować pozycję to skup się na pozyskiwaniu bardziej stabilnych odnośników. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Inne aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni też tworzyć dużą liczbę odnośników, co powoduje ciągłe zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości