Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Mam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora pomyśleć o promocji w niemieckiej wyszukiwarce. Mam kilka kwestii związanych z tym tematem. Pierwsze to czy ciężko będzie rozreklamować stronę internetową na frazy tego typu: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki czas jest potrzebny na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest wiele i myślą, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypromować domenę na tego rodzaju frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej dziedzinie pośpiech jest nie wskazany. Jeśli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe hasła. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości