W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od dłuższego czasu zajmuje się marketingiem swojej witryny WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki rezultatów wyszukiwań. Pozyskuje cały czas linki do promowanej strony WWW. Zazwyczaj około 20 sztuk na dzień. Staram się też wypowiadać się na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę również, iż mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być kłopot? Proszę o jakieś wskazówki.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia ułatwiają: łatwy transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i bez siłowego przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności nieustannego podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/14/fizjoterapia-czy-mozna-korzystac-z-uslug-takze-jaki-osrodek-dobrze-wybrac.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców a, także urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego zapewnia choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz osobie opiekującej się pacjentem. Idealnie nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Jak polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Cześć. Fajnie, że podałeś odsyłacz do strony. Ułatwi to bardzo analizę profilu linków i przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak odpowiedniej długości treści. Także przydałoby się dać niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Też jeśli chodzi o tworzone przez ciebie linki - są marnej jakości. Miejsca, gdzie tworzysz odnośniki są bardzo zaspamowane i moc takiego odnośnika jest równa 0. Dlatego masz takie problemy z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo dodać odnośnik do strony. Wtedy kilka takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Pozycje powinny się poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości