Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Dzień dobry. Kilka dni temu przeprowadziłem się do własnego domu. Jak można się spodziewać nie wszystko jest jeszcze dokończone. Pozostały napędy do bram oraz podobne historie. Zastanawiam się także nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy ma to jeszcze sens w obecnych czasach a, także czy sprawdzi się to na posesji z domem mieszkalnym. Proszę o poradę w tej sprawie specjalistów jeśli są na tym forum.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie mam pojęcia skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Wręcz odwrotnie - jest to idealne rozwiązanie, które daje możliwość bez wychodzenia z budynku na zweryfikowanie, kto do nas chce się dostać. Trochę niezbędnych informacji znajdziesz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest dużo rozwiązań, które dają możliwość na dostosowanie systemu do twoich wymagań. Obecnie dostępne są systemy bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli zostawić kabli pod domofon. Są również modele, które pracują doskonale w nocy. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym oraz inną automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Porozmawiajmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości